Setkání sběratelů minerálů pod širým nebem

22. února 2017

Jde o první akci svého druhu v České republice, kdy se setkají zájemci a sběratelé minerálů v areálu Přírodovědecké fakulty na Koltářské ulici v Brně a budou si moci vzorky navzájem vyměňovat či zakoupit. V průběhu konání setkání budou probíhat další akce pro veřejnost např. rýžování zlata pro děti, popularizační přednášky, prohlídka sbírek Ústavu geologických věd apod.

Setkání probíhá pod záštitou Ústavu geologických věd, Moravského zemského muzea a VIDA centra v Brně a je jak pro vystavovatele tak pro návštěvníky zcela zdarma.

V případě zájmu o vystavování popřípadě další informace kontaktujte Mgr. Petra Gadas, Ph.D na e-mailové adrese pgadas@centrum.cz

Mgr. Petr Gadas, Ph.D.

E‑mail: