Geological, Paleoclimatic, and Biological Applications

7. 2. 2022

Vážení kolegové,

na Ústavu geologie a paleontologie, Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy bude v letním semestru působit host Prof. Mike Petronis z New Mexico Highlands University v rámci prestižního Fulbrightova stipendia. Profesor Petronis povede přednášku s názvem Earth Magnetism: Geological, Paleoclimatic, and Biological Applications. Všichni zájemci o paleomagnetismus jsou vítáni. Více detailů naleznete v přiloženém letáku, nebo se obraťte na: filip.tomek@gmial.com.